KARRIER

IT Support Lead

Rutinos kolléga vagy az IT Support világában? Szeretsz csapatot vezetni? Tudod mi kell a munkatársak motiválásához és a sikeres közös munkához?

Folyamatosan bővülő csapatunkkal és szolgáltatásainkkal vezetők vagyunk a hazai felhő szolgáltatói piacon – nálunk valóban A-Z-ig átláthatod majd a különböző cégek IT üzemeltetését.

Mivel foglalkozunk?

2010-ben alakult a vállalkozás, kizárólagos magyar tulajdonú IT cég. Fő profil Microsoft felhő technológiák (Office 365, Azure, PowerPlatform, Dynamics 365, EMS) bevezetése, oktatása, támogatása ügyfeleknél (support 1st level és 2nd level). Budapesti székhelyünkön fiatalos csapatunk folyamatosan fejlődik, képezi magát, MS vizsgákat, minősítéseket szerez.

Miben számítunk rád?

Felelősségi körödhöz fog tartozni az új és meglévő ügyfelek kiszolgálása, support csapat vezetése (4-6 fős 1st és 2nd level), ügyeleti rend kialakítása, a kollégák irányítása és szakmai fejlődésük segítése, vezetői reportok készítése.

Kérjük, hogy telepíts clustert, migrálj Office 365-t, ismerd az Intune-t, használd az Azure-t és szeresd a felhős technológiákat, ismerd a Windows rendszereket.

Feladatod lesz, hogy fejlődj és tanulj sokat! (Konferenciákat és tanfolyamokat mi álljuk külföldön és belföldön egyaránt!)

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Szakmailag felkészült csapatunkban mindig lehet kérdezni és megtanulni egy-egy új területet
  • Rendszeresen szervezünk céges közös programokat, nálunk egy összetartó, támogató közösség tagja leszel
  • Irodánk a Kodály Köröndön, a város bármely pontjáról könnyen megközelíthető helyen van
  • Rugalmas munkaidőben dolgozunk

Te vagy az ideális új kolléga számunkra, ha…

  • Fontosnak tartod az új szakmai ismeretek, minősítések megszerzését és a tudásod átadását a csapattagoknak
  • BA/BSc diplomával rendelkezel
  • 3-5 éves tapasztalatod van support vezetői területen
  • Legalább MCSA képesítést szereztél már
  • A Windows szerver architektúrát magasszinten ismered
  • A Microsoft Office 365-öt professzionális szinten ismered
  • Angol nyelven középfokú szinten jól kommunikálsz

Írj nekünk: hr@kingsol.hu

Office Manager

Szeretnél belekóstolni egy IT cég mindennapjaiba? Proaktív vagy és jó problémamegoldó készséggel rendelkezel? Szeretsz írásban angolul is kommunikálni?

Office Managerként nálunk minden nap fejlődhetsz: a céges adminisztrációtól kezdve megtanulhatod az egész számlázási folyamatot vagy akár a projektek árazását is.

  • Számlázási feladatok
  • Pénzügyi dokumentumok szkennelése, iktatása, lefűzése, archiválása
  • Ügyfelekkel, partnerekkel, könyvelővel történő kapcsolattartás
  • Banki, hivatali ügyintézés lebonyolítása
  • Irodai beszerzések és IT eszközbeszerzések pénzügyi koordinálása

Érdekelnek a részletek? Írj nekünk: hr@kingsol.hu